Анонси

Школярів та вчителів з Кіровоградщини запрошують до участі у проєктах Klitschko Foundation

. 2999

Громади запрошують приєднатись до участі в проєктах Klitschko Foundation. Позитивний досвід їх втілення вже продемонстрували в кількох ОТГ Кіровоградщини, повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.

лого

Нині можливість участі у п’яти проєктах Klitschko Foundation відкриті не тільки для підлітків, а й молодіжних організації та викладачів.

«Школа успіху», «Посилка успіху», «Стажування», «Обрії майбутнього» та “Zero Waste School” у кожного проєкту своє завдання і свій дедлайн подачі заявок.

Обирайте та реєструйтесь:

«Школа успіху» – 10-денний освітній проєкт для підлітків, які хочуть стати соціально активними. Проєкт покликаний дати знання та навички XXI століття.

«Посилка успіху» – 3-денний тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить ефективно викладати та допоможе залучити учнів до активного способу життя.

«Стажування» – 3-місячна програма стажування, яка дасть перший професійний досвід студентам 2-4 курсів навчання київських університетів.

«Обрії майбутнього» – 3-денний філософський триденний семінар для підлітків, який допоможе навчитись критично мислити, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях.

“Zero Waste School” – 3-денний проєкт для учнів, вчителів та директорів, покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах.

Більше інформації про проєкти за посиланнями.

Нагадаємо, три школи Кіровоградщини стали переможцями проєкту Zero Waste School.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама