Анонси

У Кропивницькому відкриють виставку про війну на Донбасі

. 1453

7 лютого о 14:00 у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться презентація мандрівної виставки «На Зламі» про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

aHR0cHM6Ly9xZGpvby5zdHJpcG9jZG4uZW1haWwvY29udGVudC9ndWlkcy9DQUJJTkVUXzViODU0NGFjMjM5ZDI5M2VhMWZhZmZmMTIyYzg4ZmY0L2ltYWdlcy82NjkxMTU2ODI5MDI4NzI4Mi5wbmc

Як повідомляє коаліція "Справедливість заради миру на Донбасі", виставка «На Зламі» поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України. Відвідувачі також матимуть змогу побачити відеоісторії постраждалих, які опинилися у полоні свавілля бойовиків «Л/ДНР».

Виставка демонструє особисті переживання постраждалих про невизначеність, життя у правовому вакуумі, руйнування сімейних зв’язків внаслідок поляризації суспільства. З іншого боку, «На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибших проблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, складній адаптації ВПО, демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, відсутності спільного бачення реінтеграції втрачених територій.

Відвідати виставку можна з 7 лютого до 10 березня 2020 року у залі гуманітарних наук, ІІІ поверх.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама