Анонси

У Кропивницькому презентують виставку художника Володимира Федорова

. 1498

В художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться презентація тематичної художньої виставки «Володимир Федоров: художник і час» до 100-річчя з дня народження митця.

В експозиції виставки живописні та графічні твори відомого художника-земляка Володимира Федорова з музейної колекції «Сучасне українське образотворче мистецтво», а також унікальні оригінальні фотознімки та документи художника, передані до музею його вдовою Ніною Федоровою.

На ювілейній виставці представлять понад 40 етюдних творів художника різних років.

Це - численні пейзажі, в тому числі й начерк олівцем з фронтового блокноту 1944 року, краєвиди рідного міста, квіткові натюрморти, автопортрети та портрети рідних людей - матері, бабусі, дружини, написані в 1950-і роки.

Біографічна довідка: Володимир Федоров (07.02.1920 – 25.08.1986) народився в Єлисаветграді (нині Кропивницькому). У 1940 році закінчив Одеське художнє училище. Учасник Другої світової війни, нагороджений орденами та медалями. З 1978 року член Спілки художників СРСР. Був активним учасником всесоюзних, республіканських та обласних художніх виставок. Творчий доробок митця складає понад тисячу живописних та графічних творів, які зберігаються у Кіровоградському обласному художньому музеї, художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна, музеї музичної культури ім. К.Шимановського, літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого та приватних колекціях.

Виставку відкриють 7 лютого о 13:00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 89, тел. (0522) 32 02 33.

afi

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама