Анонси

У Кропивницькому презентують виставку ліногравюри

. 1512

 

12 лютого відбудеться відкриття художньої виставки «Майстерня ліногравюри Леоніда Бондаря», присвяченої 60-річчю відкриття художньої школи імені О.О.Осмьоркіна.

77 copy

Як повідомляють організатори, на ювілейній виставці експонується майже 30 творчих доробків з фонду показових прикладів учнівських робіт, виконаних в 1980-х роках в техніці кольорової ліногравюри під керівництвом Леоніда Бондаря. Ліногравюри (гравюри на лінолеумі) представлені із серій: «Народні традиції», «На ярмарок!», «Світ казок» та «Чарівний побут».

Старт виставки о 15.30 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна (вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 89).

Довідково: Бондар Леонід Іванович (1938-2013) - заслужений працівник культури України, член Національної спілки художників України, лауреат обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна. По закінченні у 1960 році Сімферопольського державного художнього училища ім. М.С.Самокиша за розподілом приїхав до м. Кіровограда (нині Кропивницький), працював у дитячій художній школі викладачем, завучем і понад 20 років директором. Як художник знаходився у постійному творчому пошуку, яскраво виявляв свої мистецькі можливості у живопису та графіці. Виховав не одне покоління талановитих художників, серед яких чимало знаних митців, членів Національної Спілки художників України, лауреатів обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама