Анонси

У Кропивницькому влаштують тренінг з туристичної привабливості регіону

. 1704

18-19 лютого відбуватиметься семінар-тренінг “Туристичний продукт Кіровоградщини”.

169881

Як повідомляють організатори - "Асоціація гостинності", мета заходу - формування клієнтоорієнтованих туристичних продуктів регіону та сталої команди розвитку туризму в області.

- Інтенсивне професійне та особистісне навчання туристичного активу регіону для розробки бізнес-моделі та стратегії розвитку привабливої та успішної туристичної дестинації, формування туристичних продуктів, підготовка до презентаціі продуктів області для туроператорів України, - мовиться в анонсі.

Учасники: представники туристичного бізнесу, місцевого самоврядування, місцевої влади та громадських організацій, які готові співпрацювати задля туристичної привабливості та прибутковості області.

Захід відбудеться за підтримки Кіровоградської ОДА. Ініціатор - заступниця голови ОДА Тетяна Волинець, яка опікуватиметься розвитком туристичного напрямку. Нещодавно пані Волинець влаштувала зустріч з активістами регіону на тему туризму.

Тренери:
Олександр Лієв, голова”Асоціації індустрії гостинності України”, доктор філософських наук, магістр бізнес адміністрування,

Зоя Гаркавенко, бізнес-тренер, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології НПУ імені М.П. Драгоманова.

Програма тренінгу включає два дні співпраці з 20-26 учасниками. Рішення про склад групи приймають виключно організатори.

Захід відбуватиметься в театрі Кропивницького з 10:00 до 19:00.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама