Анонси

Громадам з Кіровоградщини розкажуть про громадський бюджет як інструмент розвитку

. 1615

13 березня у Кропивницькому відбудеться майстерня "Громадський бюджет як інструмент розвитку громади".

 

anons

Як повідомили організатори, майстерня стане платформою для обміну досвідом у реалізації громадського бюджету/бюджету участі між громадами-партнерами Програми DOBRE Кіровоградської області (Маловисківська, Смолінська, Компаніївська, Новоукраїнська, Помічнянська, Дмитрівська, Новопразька, Бобринецька громади).

Майстерня буде особливо корисною для громад, які планують запуск громадського бюджету у 2020 році.

Запрошують представників від органів місцевого самоврядування (зокрема - фахівців, які працюють у робочих групах над громадським бюджетом), представників громадських організацій та ініціативних груп, молодіжних працівників, авторів проєктів на конкурс "Місцеві ініціативи для розвитку громади-2020".

Можливою є участь представників від інших громад, які не є у Програмі DOBRE. З питаннями щодо бронювання місця звертайтеся до Світлани Литвиненко, координаторки заходу (095-790-08-75).

Кількість місць обмежена.

Реєстрація є обов'язковою для всіх учасників: https://forms.gle/sN2Qce3rfFWxfpV58

Захід відбудеться у Креативному просторі "KOWO" (провулок Василівський, 10). Реєстрація та вітальна кава з 9.30. Тривалість програми з 10.00 до 16.00

Організатори оплачують доїзд учасників за умови наявності квитків (залізничні, автобусні), забезпечують харчування (кави-брейк та обід).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама