Анонси

Для містян влаштують антикорупційний вебінар про ремонти Кропивницького

. 1280

 

18 березня громадська організація "Антикорупційний штаб" проведе вебінар для кропивничан "Ремонти міста: як не дати вкрасти ваші гроші?".

6789 copy

Як повідомляють організатори, на вебінарі розкажуть як зробити так, щоб бюджетні кошти, виділені на ремонти міста не були розкрадені. Що робити, якщо ремонт був зроблений неякісно і як кожен може цьому запобігти. А також навчатимуть писати скарги та звернення до контролюючих органів.

Тривалість заходу – година.

Проведе вебінар голова ГО «Антикорупційний штаб» Юлія Гречка.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Kza9dVvHAZPsapwR9

Вебінар безкоштовний та буде транслюватися на фейсбук-сторінці “Карти ремонтів”. Старт о 19:00.

Довідково: “Карта ремонтів” – це перша онлайн-платформа https://map.shtab.net/, яка оновлюється в режимі реального часу, містить максимальну базу ремонтів включно з найвіддаленішими куточками країни, має зручний інтерфейс та можливість зворотного зв’язку. За допомогою Карти можна легко контролювати мільярди гривень, які щороку виділяються місцевою владою на проведення ремонтних робіт у школах, садочках, лікарнях, житлових будинках. Якщо ж роботи не виконуються, або ж були проведені неякісно, кожен громадянин може зафіксувати цей факт шляхом коментаря чи фотографії об’єкту.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама