Анонси

Для школярів Кіровоградщини оголосили конкурс журналістських матеріалів

. 1120

Кафедра журналістики ЦДПУ ім. В.Винниченка та агенція сталого розвитку "Хмарочос" оголосили конкурс «Шкільна журналістика».

89341917 2418365008404915 4260573966692777984 n

Як повідомили на фейсбук-сторінці агенції, цього року фінал конкурсу заплановано на 24 квітня. Спецтемою цьогорічного конкурсу є тема участь молоді у змінах в громадах.

-Ми очікуємо журналістські матеріали у різнопланових жанрах та форматах, які допоможуть вам розказати про активну молодь ваших сіл, селищ, містечок та міст, громад, яка творить зміни на місцях,- йдеться в повідомленні.

Конкурс буде проводитися в таких номінаціях: «Майбутній журналіст», «Фотожурналіст», «Тележурналіст».
Спеціальні номінації: «Лонгрід», «Рецензія/Відеорецензія на книгу».

Для участі в конкурсі необхідно до 7 квітня надіслати поштою (у тому числі електронною) або передати власноруч роздруковані матеріали із заявкою. Адреса: Україна, 25006, Кропивницький, вул. Шевченка, 1, кафедра журналістики (аудиторія № 409 п'ятиповерхового корпусу). Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Майбутній журналіст»

До конкурсу приймаються індивідуальні журналістські матеріали. Жанр публікації обирається автором.

Вимоги до оформлення статей. 1. Обсяг: 1-2 сторінки формату А-4. 2. Шрифт: Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1,5. Поля: з усіх боків – 2 см. 3. Розміщення: у верхньому лівому куті вказати прізвище та ім'я автора і навчальний заклад. Нижче великими літерами – ЗАГОЛОВОК. Далі з нового рядка основний текст.

«Фотожурналіст»

До конкурсу подаються тільки авторські фотографії, які б яскраво представляли життя вашого міста, селища, села у всьому його різноманітті. Формат за вибором автора, але не менший 10 × 15. Прохання: для конкурсу обрати не більше 3 фотографій.«Тележурналіст»

До конкурсу подаються самостійно підготовлені, відзняті й змонтовані відеоматеріали, які показують життя вашого навчального закладу. Приймаються індивідуальні або групові роботи. Готовий сюжет потрібно завантажити на YouTube-канал, у заявці подається посилання на нього.

«Рецензія/Відеорецензія на книгу»

До конкурсу подаються самостійно підготовлені, аналітичні текстові або відеорецензії на книги, що побачили світ у 2015-2020 роках і не входять до шкільної програми. Текстова рецензія оформлюється згідно з вимогами до номінації «Майбутній журналіст», відеорецензія – згідно з вимогами до номінації «Тележурналіст».

“Лонгрід”

До конкурсу подаються індивідуальні авторські матеріали, оформлені на лонгрід-платформах, наприклад Tilda.

Додаткову інформацію можна одержати в координатора конкурсу – Шульги Дмитра Олександровича, телефон 0638462717.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама