Анонси

Мешканців Кіровоградщини запрошують до відеофлешмобу від Представництва ЄС в Україні

. 2079

 


Представництво ЄС в Україні запрошує жителів Черкаської та Кіровоградської областей взяти участь у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом». Цей флешмоб є частиною інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні. Його мета – сприяти розбудові плідних відносин між Україною та ЄС і поширенню європейських цінностей.

 

poster EU flashmob

Аби взяти участь у флешмобі, необхідно:

1. Зняти коротке відео на тему «Україна та Європа: прямуємо разом», у якому розповісти про власне бачення України у європейському просторі, майбутнє відносин Україна-ЄС або про те, як Ви популяризуєте європейські цінності та європейський спосіб життя у Вашому місті тощо.

2. Перевірити, аби відео відповідало технічним вимогам:
- Тривалість: максимум 1 хвилина – для Instagram, 2 хвилини – для Facebook.
- Будь-який спосіб зйомки: смартфон, фото- чи відеокамера.
- Хороша якість відео вітається.
- Бажаною мовою є українська.

3. Опублікувати відео в Facebook та/або Instagram:
- Розмістити ролик на особистій сторінці або на сторінці організації, яку ви представляєте.
- Поставити хештег #ЄвропаЦеЯ.
- Позначити сторінку Представництва ЄС в Україні (Facebook – @EUDelegationUkraine, Instagram – @euinua).

4. Заповнити анкету учасника флешмобу за посиланням http://bit.ly/EU_flashmob та завантажити ролик на файлообмінник (Google Drive, Dropbox, OneDrive, WeTransfer, Fex.Net, DropMeFiles тощо).

Дедлайн подачі відео - 22 травня.

Найкращі відеороботи будуть об’єднані в ролик від Представництва ЄС, який покажуть на українських телеканалах наприкінці року.

Крім того, автори відео зможуть взяти участь у Фестивалі відеофільмів, який відбудеться 18 червня в Одесі. Цей фестиваль об’єднає авторів роликів із Черкаської та Кіровоградської областей. Там учасники зможуть презентувати власні відео, а також ознайомитися із роботами інших учасників.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама