Анонси

Молодь з Кіровоградщини запрошують до участі у Всесвітньому конкурсі коротких оповідань

. 1291

Українську молодь віком від 12 до 18 років (включно) запрошують долучитися до участі у Всесвітньому конкурсі коротких оповідань.

 

5e81de7e31a8d695587787

Як повідомили на сайті Постійного представництва України при ЮНЕСКО, тема першого видання 2020 року - "Одного разу в моєму майбутньому". Для участі у конкурсі необхідно написати коротке оповідання обсягом від 250 до 500 слів англійською або французькою мовою звичайним шрифтом Arial 12. Це має бути оригінальний неопублікований художній твір, присвячений потенціалу майбутнього суспільства бути справедливим, всеосяжним, мирним, стійким, сталим і толерантним.

Оповідання необхідно надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 квітня 2020 року.

Конкурс започаткований ЮНЕСКО та Фондом Ідріса Шаха у тісній співпраці з Міжнародною коаліцією інклюзивних і сталих міст ЮНЕСКО (ICCAR) у січні 2020 року з метою заохочення творчої молоді до пошуку інноваційних рішень зниження загроз нашого сьогодення та майбутнього - зміна клімату, порушення прав людини, конфлікти, расизм і дискримінація.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама