Анонси

Комп'ютерна Академія ШАГ проведе дні відкритих дверей та безкоштовні уроки онлайн

. 2759

 


Карантин не перешкода для знань! Під час карантину Академія ШАГ не дасть нудьгувати! Ми розробили велику кількість безкоштовних онлайн-івентів.

 

kropitstep

У всіх регіонах України від 12 березня був оголошений карантин. В першу чергу запобіжні заходи торкнулися сфери освіти – всі вузи, школи та дитячі сади закриті. Якщо дорослі, в основному, зайняті роботою, то що ж робити дітям, коли на вулицю виходити не можна? Кропивницька філія Комп'ютерної Академії ШАГ на час карантину повністю перейшла в режим віддаленого навчання. Студенти всіх курсів, як для дітей, так і для дорослих, отримали можливість проходити навчальну програму дистанційно. Старші діти відвідують заняття, перебуваючи вдома, і вже по достоїнству оцінили такі уроки. Приймальна комісія працює у віддаленому режимі - у вас як і раніше є можливість приєднатися до числа студентів і провести карантин з користю.


04 Квітня о13:00 онлайн майстер-клас "Як обрати мову програмування для старту?"
04 Квітня о 14:30 запрошуємо батьків і дітей на день відкритих дверей до Малої Комп'ютерної Академії ШАГ і Секретної лабораторії X-lab онлайн.
Всеукраїнський ОНЛАЙН - марафон з 6 по 10 квітня для дітей 10 - 14 років.
08 Квітня о 14:00 безкоштовний пробний урок "Як створити свій сайт за годину?"
11 Квітня о 10:00 запрошуємо на день відкритих дверей до Комп'ютерної Академії ШАГ онлайн.
11 Квітня о 15:00 запрошуємо батьків дітей 7-14 років на День відкритих дверей до Малої Комп'ютерної Академії ШАГ онлайн.
Щоб відвідати ці онлайн-заходи безкоштовно, досить тільки заздалегідь зареєструватися на сайті: https://krop.itstep.org/event_3?page=2&event=

Отримати консультацію з будь-якого з перерахованих вище напрямків, а також дізнатися про нові онлайн програми на час карантину для дітей 10-16 років можна за телефоном: +38 (095) 009-73-33 або на нашому сайті: https://krop.itstep.org/
Будьте здорові!

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама