Анонси

Школярі з Кіровоградщини можуть пошити екоторбинку і виграти приз

. 4043

Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує школярів з Кіровоградщини долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок».

 

2 1920X1080 purple

- Менш як за два роки українцям доведеться відмовитися від “кульочків” – у листопаді минулого року Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт про заборону використання більшості поліетиленових пакетів. І виграють ті, хто почне пристосовуватися до майбутніх змін вже тепер. На питання «А чим же замінити пакети?» організатори конкурсу відповідають: “Вихід є. Це багаторазові мішечки”,-повідомили в пресслужбі проєкту.

Тож School Recycling World запрошує українських школярів та їхні родини стати частиною всесвітнього руху відмови від поліетиленового пакування вже зараз. Завдання просте - шити еко-мішечки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті. А ще творчий підхід до справи допоможе виграти супер-призи.

Протягом проєкту організатори щотижня заохочуватимуть учасників розігруючи призи у соціальних мережах @schoolrecyclingworld. Тобто кожен, хто пошиє торбинку власноруч, має шанс виграти подарунки.

Щоб претендувати на призи, треба поділитися фотографіями робіт та відео процесу виготовлення у соцмережах з додаванням хештегів #мішечокSRW #мішечок #SchoolRecyclingWorld.

Встигніть зробити це, а також заповнити анкету учасника до 20 травня 2020 року. Школа, команда якої підкорить серця журі, отримає головний приз – принтер для сублімаційного друку.

Умови проєкту та анкета для команд-учасників за посиланням : https://schoolrecyclingworld.org/2020/03/21/всеукраїнський-проєкт-мішечок.

Конкурс підтримує Міністерство освіти і науки України. 

Переможців оголосять 22 травня на сайті schoolrecyclingworld.org. Учасники можуть завантажувати свої конкурсні роботи до 20 травня включно.

Нагадаємо, у Кропивницькому оголосили екофлешмоб для батьків і дітей.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама