Анонси

В Україні відбудеться перший онлайн-страйк за клімат

. 1995

 

В рамках глобального страйку за клімат Fridays For Future українцям пропонують завтра, 24 квітня, долучитися до онлайн-страйку.

93842494 942607292838223 4362539191834247168 o

Як повідомляють організатори, це буде онлайн-страйк за безпечне довкілля з вільним мікрофоном, де разом з запрошеними спікерами, експертами та науковцями кожен матиме нагоду поділитися своїми думками.

- Це буде день глобальної єдності, коли всі осередки Fridays For Future проводитимуть онлайн-страйки по всій планети, - мовиться в анонсі. - 2020 є вкрай важливим роком для кліматичної діяльності і ми не можемо дозволити собі забути про це під час цієї пандемії. Не можна повертатись до того "нормального життя", яке довело нас до цієї кліматичної кризи. Тому ми зобов'язані докласти максимум зусиль щоб вплинути на кліматичну кризу поки в нас ще є можливість щось змінити.

Перелік вимог до української влади (він може доповнюватися):

- Україна має досягти Енергетичну Незалежність.

- Енергоефективність - пріоритет №1! 

- Україні необхідна амбітна кліматична політика. Заявити про національний курс переходу на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та поступово досягати його до 2050 року, якщо не раніше.

-  Відмовитись від будівництва нових електростанцій на викопному паливі і визначити шлях до повної декарбонізації економіки України.

- Розвивати громадський електротранспорт та велоінфраструктуру у містах.

- Заборонити використання, імпорт та виробництво одноразового посуду, пакетів.

- Україна має відмовитися від атомної енергетики.

Пишіть  свої питання (зокрема і щодо співпраці та участі у страйку) в приватні повідомлення фейсбук-групи Fridays For Future Ukraine або в коментарі до цього заходу.

Старт онлайн-страйку о 15:00 на платформі zoom.us. Посилання буде опубліковане за пів години до початку страйку. Інструкція за посиланням https://fffutu.re/KKWwLo .

Довідка: 24 квітня 2020 року мав відбутися глобальний страйк за клімат Fridays For Future - молодіжний рух, започаткований Гретою Тунберг у серпні 2018 року. Це мав бути день глобальної єдності, і протягом минулих глобальних акцій більше 13 мільйонів людей вийшли на вулиці по всьому світу вимагати дій заради збереження клімату.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама