Анонси

Як підтримувати місцевий бізнес під час та після карантину

. 1808

 

28 квітня відбудеться міжнародна онлайн-конференція “Відновлення місцевої економіки. Як державна та місцева влада можуть підтримувати місцевий бізнес під час та після карантину”.

 397

Як повідомляють одні з організаторів - Український кризовий медіа-центр, у конференції братимуть участь представники органів центральної влади, місцевого самоврядування, бізнесу з України та зарубіжних країн. Учасники обговорять ініціативи, які допоможуть підтримати місцеву економіку під час карантину та відновити економічні втрати після пандемії COVID-19.

- Конференція сприятиме обміну досвідом та знаннями і стане платформою для комунікації усіх зацікавлених сторін, - мовиться в повідомленні.

Основні теми для обговорення:

- Що може зробити держава для підтримки місцевого бізнесу внаслідок пандемії COVID-19?
- Як громади та місцевий бізнес адаптуються умов до карантину та його наслідків? Приклади з України та інших країн.
- Як місцева влада може допомогти бізнесу у громадах?

Онлайн-конференція транслюватиметься на Facebook-сторінках Програми DOBRE, Децентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також Youtube-каналах #DOBREпрактики та Ukraine Crisis Media Center (українською та англійською мовами). Старт 11:00.

У коментарях під трансляцією глядачі зможуть поставити запитання до спікерів. Також запитання можна надсилати завчасно на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та у повідомлення сторінки програми DOBRE у Facebook.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама