Анонси

Ветеранів Кіровоградщини запрошують на безкоштовний інтенсив з розвитку власної справи

. 1292

З 27 по 29 квітня проєкт «Без Броні – єдина база ініціатив для ветеранів» організовує триденний навчальний інтенсив для ветеранів, які хочуть відкрити власну справу чи зробити свій бізнес успішним.

93592523 3116922071653296 1207935740701310976 o

Як повідомили організатори, основна задача серії вебінарів «Можливостей безліч! Допомога поруч із тобою» – допомогти початківцям уникнути помилок та мотивувати ветеранів до проактивної діяльності.

Навчання відбуватиметься у форматі вебінарів, де фахівці своєї справи ділитимуться практичними порадами та не очевидними лайфхаками щодо PR, юридичних та фінансових аспектів відкриття власного бізнесу. Специфікою інтенсиву буде жива атмосфера довірливого спілкування між ветеранами та фахівцями: прості та дієві поради живою мовою, «без води», як свої – для своїх.

Участь у навчальному інтенсиві для ветеранів безкоштовна для умови попередньої реєстрації за посиланням.

Перша лекція інтенсиву для ветеранів відбудеться за участі Київської школи економіки. Розпочне серію лекцій Сергій Гвоздьов – кандидат економічних наук, професор з бізнесу та викладач “Київської школи економіки”, розповість про ощадливий запуск бізнесу та про те, як збільшити шанси на успіх стартапу, як перевірити новий продукт за окремими властивостями та не потрапити у борговий зашморг.

Одразу по завершенню першої лекції перейдемо до питань юридичних. Практичні поради ветеранам дасть Сергій Курінний – практикуючий адвокат, юридичний радник "Transparency International Україна", який має досвід роботи із корпоративним правом та у громадському секторі.

Другий день онлайн-інтенсиву буде присвячений фінансовим питанням. Все про бухгалтерські тонкощі розкаже Оксана Філобокова – САР (cертифікований бухгалтер-практик), членкиня УАСБА, головна бухгалтерка ГО “Студена”, яка має 5+ років досвіду роботи з неприбутковими організаціями та консультує ветеранський бізнес. 

Завершиться навчальний інтенсив практичними рекомендаціями, як ветеранському бізнесу вибудувати довготривалі теплі стосунки з клієнтами. Про репутацію компанії та завоювання лояльності споживачів розкаже Анастасія Обертас – експертка з комунікацій в громадському секторі, волонтерка, комунікаційниця проєкту “Без Броні”, яка має 10+ років досвіду в журналістиці та 7+ років досвіду в PR, рекламі та SMM.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама