Анонси

Для жителів Кіровоградщини відбудеться онлайн-майстерня зі створення сучасних відео

. 1910

Пропонують опанувати інструменти для створення сучасних відео у стилі стоп моушн з метою просування інструментів участі та інших суспільно важливих тем у громадах.

Онлайн майстерня для грантерів зі створення stop motion video 02

Захід буде цікавим для грантерів конкурсу “Місцеві ініціативи для розвитку громади-2020”, ініціативних груп ОМС, які працюють над розробкою інформаційних кампаній з просування інструментів участі, комунікаційників громад, молодіжних рад та громадських організацій.

Запрошують до участі представників громад-партнерок Програми DOBRE на  Кіровоградщині, а також всіх зацікавлених у вивченні сучасних шляхів просування інструментів участі (громади-партнери Програми DOBRE з інших областей, ОТГ Кіровоградщини).

Майстерня відбудеться 7 травня з 14.00 до 16.30 у Zoom-платформі.

Майстерню проводитимуть експерти з Frame Studio Кропивницький - Артем Луценко та Оля Луценко.
У програмі: знайомство з жанром стоп моушн відео, його перевагами, шляхами створення (від професійного обладнання до смартфона), креативними техніками.

-Разом з тренерами пройдемо алгоритм від ідеї до сценарію, надихнемося цікавими кейсами відео, які просувають соціальні теми, інформують громаду про інструменти участі, привертають увагу до тих чи інших проблем. На майстерні ви обов’язково знайдете свою ідею та розробите концепцію промоційного відео про інструмент/ти участі (ми запланували цікавий інтерактивний формат навчання),- повідомили організатори.

На практичному рівні - грантери конкурсу «Місцеві ініціативи для розвитку громади-2020» створять пілотні стоуп моушн відео про той чи інший інструмент участі, з яким працюють у громадах-партнерах Програми DOBRE.

Онлайн-реєстрація є обов’язковою для всіх учасників та учасниць за посиланням.
Відібраним учасникам буде надіслано лист-запрошення з інформацією про ідентифікатор zoom-конференції та пароль доступу.

Онлайн-майстерня зі створення stop motion video проводиться Спілкою «Громадські ініціативи України» та Агенцією сталого розвитку «Хмарочос».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама