Анонси

Всеукраїнська школа онлайн: які канали транслюватимуть уроки в початковій школі

. 3046

Сьогодні, 4 травня, розпочинається п’ятий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. 

 

Z9rMbL6eSPR6FCbAAqEHBhoYZVwjdMoU

На сайті МОН анонсували канали, що надалі транслюватимуть уроки для початкової школи, розповіли про теми, що заплановано вивчити цього тижня, а також про вихідний 11 травня.

Заплановано, що відтепер 1-4 класи Всеукраїнської школи онлайн транслюватимуть канали:
• 1 клас – Піксель
• 2 клас – UA:Культура
• 3 клас – НЛО TV
• 4 клас – ПлюсПлюс

Традиційно уроки для кожного класу і в день трансляції, і в записі ви можете знайти на YouTube МОН.

-Ми також підготували розклад з темами на наступний тиждень для 5-11 класів. З технічних причин деякі теми можуть змінюватись впродовж тижня, але це поодинокі випадки. Загалом цей розклад дасть можливість учням та вчителям підготуватися та спланувати навчання впродовж тижня,- йдеться в повідомлені.

11 травня буде вихідним у Всеукраїнській школі онлайн, а уроки не транслюватимуть. Водночас усі теми, передбачені програмою до кінця навчального року, будуть вичитані та оприлюднені.

В межах проєкту уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів – з 10 години ранку з понеділка до п’ятниці.

Нагадаємо, МОН заявило, що 28 квітня Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Однак, у соцмережах почали обговорювати, що на деяких телеканалах, 28 квітня, так і не з'явилися уроки для наймолодших. Як повідомляє «detector.media», Міністерство освіти проанонсувало початок трансляції відеоуроків для школярів другого й третього класів на «UA: Першому» та «UA: Культурі». Національна суспільна телерадіокомпанія України заявила, що це відбулося без переговорів з нею. Пізніше Суспільне змінило текст заяви на своєму сайті. НСТУ погодилася показати телеуроки для молодшої школи 30 квітня.

Розклад для 5 класу, 6 класу, 7 класу, 8 класу, 9 класу, 10 класу, 11 класу:

55

66

77

88

99

1010

1111

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама