Анонси

У Кропивницькому влаштують день кар’єри ЄС

. 2303

 

13 травня студентів та школярів, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців й активну молодь запрошують взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС».

 87828829 853807175043402 4535997523461931008 n

Про це повідомляють співорганізатори події Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка і Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості.

Під час «Дня кар’єри ЄС» обговорюється впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей. «День кар'єри ЄС» успішно відбувається щорічно у 15 містах протягом останніх чотирьох років. Зазвичай у кожному заході беруть участь 400-600 представників учнівської та студентської молоді: студенти, старшокласники, члени євроклубів та молодіжних громадських організацій. У Кіровоградській області «День кар’єри ЄС» відбудеться вперше, – мовиться в повідомленні.

У рамках події учасники отримають поради від професіоналів з працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід. Передбачені професійні тренінги і панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція».

Під час заходу гості зможуть дізнатися про: світові та українські тенденції на ринку праці; про вплив європейської інтеграції на очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває для молодих фахівців; учасники дізнаються про пріоритети політики Європейського Союзу та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями про те, як використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи бізнес за підтримки ЄС.

Старт трансляції панельної дискусії об 11:00 за посиланням https://youtu.be/XYz_LA3xJGI

Довідка: День кар’єри ЄС проходить у рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні», що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама