Анонси

У Кропивницькому школярі можуть долучитись до свята останнього дзвоника онлайн

. 5040

Усім закладах освіти Кропивницького рекомендовано не проводити останні дзвоники та випускні вечори. Міський парламент дітей і самоврядування шкіл міста ініціює челендж «KropLastBell» серед учнів усіх навчальних закладів.

26627 1200x800 2

Про це повідомили на сайті міської ради.

- Ми хочемо об’єднати учнів усіх кропивницьких шкіл єдиною ідеєю організації свята останнього дзвоника онлайн! Розкажіть про свої шкільні роки, разом з батьками згадайте свій перший клас, першу вчительку, перший дзвоник, перший урок, цікаві шкільні історії! Пропонуємо знайти фотографії або зробити коротеньку відеорозповідь, відзнявши її на власний смартфон, щоб потім викласти свою історію на сторінках у соціальних мережах з хештегом #kroplastbell#,- каже начальниця управління освіти Лариса Костенко.

Випускникам - 2020 пропонують станцювати свій випускний вальс вдома з батьками, в кімнаті, на балконі, на подвір’ї будинку - всюди, де є вільне місце і немає скупчення людей, зробити фото або відзняти відео цього незвичайного випускного вальсу і викласти на своїй сторінці у соцмережах з хештегом #kroplastbell#.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама