Анонси

Відбудеться онлайн-дискусія про місцеві вибори

. 2291

 

22 травня о 12:00 стартує онлайн-дискусія у форматі виборчого марафону «Місцеві вибори: оцінка ризиків та перелік рішень».

 7559e124bb36d80a4c1e700e6234bea4

Як повідомляють організатори – Громадська мережа ОПОРА, робота над оновленням головного виборчого закону не припинялась навіть під час карантину. На думку ОПОРИ, Верховна Рада до кінця травня-початку червня повинна ухвалити остаточні рішення щодо внесення змін до Виборчого кодексу і створити належні умови для підготовки державних органів, політичних партій та потенційних кандидатів до місцевих виборів у жовтні 2020 року.

Під час марафону обговорюватимуть в тому числі з представниками з регіонів наскільки країна готова до місцевих виборів.

Марафон складатиметься з 4 тематичних блоків для обговорення:

  • Як покращити правове поле напередодні виборів та забезпечити якісне дотримання міжнародних стандартів чесної та вільної змагальної кампанії?
  • Організаційно-адміністративні виклики проведення виборів в умовах пандемії, економічно-фінансової кризи та браку бюджетних коштів. На чому варто економити, а у що необхідно інвестувати? Як врахувати питання безпеки виборчого процесу на різних рівнях: від фізичного до кібер?
  • Реформа децентралізації та територіально-адміністративний устрій, або як встигнути все
  • Партійна система та пропорційні системи, наскільки готове місцеве самоврядування до партизації?

До участі запрошені члени Центральної виборчої комісії, народні депутати, члени Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, представники Кабінету міністрів та РНБО, представники Асоціації міст України, авторитетні голови виборчих комісій з різних областей, громадські експерти. 

Для отримання посилання на онлайн-трансляцію заходу необхідно зареєструватись в онлайн-формі за посиланням: https://forms.gle/DbGWFTE5ruiuwq478

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама