Анонси

Кропивницький долучиться до акції протесту за підсумками року президентства Зеленського

. 3247

 

Акція протесту «Стоп Реванш!», пов’язана за результатами першого року президентства Володимира Зеленського, відбудеться 24 травня о 14.00 на площі Героїв Майдану.

стоп реванш3

Організатори акції – Рух Опору Капітуляції, спільно зі всіма національно-патріотичними і проєвропейськими силами регіону. Головна мета – показати владі, що народ України не допустить реваншу Кремля і проросійських сил.

– Цей рік став для України роком повзучого реваншу антиукраїнських сил та розвалу державного апарату некомпетентним управлінням Зеленського та його соратників. За лічені місяці Україна під керівництвом Зеленського перекреслила більшість здобутків Майдану. Під гаслами прагнення до миру команда Зеленського схиляє Україну до капітуляції у війні з Росією, під гаслами продовження проєвропейських реформ відбувається їх згортання та повернення старих корупційних схем часів Януковича, – зазначив координатор Руху Опору Капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко. – Тому ми, відповідальні українські громадяни, вільні люди, маємо вийти на площу Героїв Майдану і показати, що ми проти свавілля і брехні.

Захід відбудеться у формі віче, на якому затвердять вимоги до влади, а також приймуть план подальших дій. Організатори закликають всіх, хто прийде, у зв’язку з пандемією коронавірусу, бути в масках, витримувати дистанцію між собою та дотримуватись інших санітарно-гігієнічних норм.

Відзначимо, що такі акції відбудуться в Києві на Майдані, а також в інших містах.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама