Анонси

До кінця червня триває прийом заявок на конкурс карантинних історій

. 2512

До 30 червня триває конкурс розповідей про життя під час епідемії "Карантинні досвіди". Охочі можуть надіслати тексти (друковані чи від руки) і розповісти про своє повсякдення в нових умовах. Журі обере переможців/ниць, яких відзначить грошовими преміями. За підсумками конкурсу планують публікацію.

Організатори: Центр міської історії спільно з програмами культурології, соціології та магістерською програмою з історії та культурної спадщини Українського католицького університету.

Уже більше місяця в Україні триває карантин – безпрецедентний досвід для більшості з нас. Ми практикуємо самоізоляцію, дотримуємося дистанцій, усе більше наших щоденних справ перенесено в онлайн: робота і навчання, спілкування з друзями і рідними, покупки і перегляди фільмів, вистав чи концертів.

Заохочуємо поділитися своєю історією і розповісти, як змінилося ваше повсякдення, як вимоги самоізоляції та нові обмеження вплинули на ваше життя. Свої думки пропонуємо організувати навколо таких тем, кожну з яких ми трактуємо максимально широко:

Простір: моє місто/село/будинок/квартира під час карантину: що є важливим і неважливим, доступним і недоступним; як змінилося відчуття та сприйняття простору?

Повсякдення: що я роблю так само, а що тепер роблю інакше; чого бракує найбільше, а з втратою чого було найлегше змиритись; які емоції супроводжують мене кожного дня?

Творчість: що наповнює мій вільний час; які таланти вдалося в собі відкрити; як змінилося сприйняття мистецтва онлайн; як вдається (або ж ні) "співтворити дистанційно"?

Умови

До участі в конкурсі приймаємо друковані або писані від руки тексти, рекомендованим обсягом 3-10 сторінок.

Можете супроводжувати їх візуальними матеріалами – фото, колажами, малюнками тощо.

До тексту додайте інформацію про Вас – скільки Вам років, звідки Ви походите, де живете, ким працюєте, чи є у Вас діти – усе, що вважаєте за потрібне розповісти про себе.

Терміни

Роботи приймаємо до 30 червня 2020 року.

Результати конкурсу оголосимо до 30 серпня 2020 року на сторінках Центру міської історії і Партнерських організацій. Публічне обґрунтування рішень комісії не передбачено.

Премії

Журі обере переможців/ниць, яких відзначить грошовими преміями:

перша премія – 5000 гривень

дві другі премії по 4000 гривень

три третіх премії по 3000 гривень

Публічне використання

Надсилання роботи на конкурс передбачає згоду на її публічне використання – цитування, розміщення у підсумковій публікації (друкованій і/або онлайн), використання в освітніх, виставкових та дослідницьких проектах Центру та Партнерських організацій. Якщо Ви хочете, щоб Ваша робота або її фрагменти публікувалися анонімно, будь ласка, повідомте про це у листі.

Контакт

Свої роботи надсилайте на електронну скриньку karantyn2020@lvivcenter.org у будь-який зручний для вас спосіб – чи приєднаним файлом, чи через файлообмінник.

Ви можете скористатися звичайною поштою і відправити лист на адресу:

Центр міської історії, вул. Богомольця, 6, Львів, 79005

У листі не забудьте вказати оптимальний спосіб для зворотнього зв’язку з Вами.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама