Анонси

Бізнесу розкажуть як працювати в умовах послаблення карантину

. 2831

 

4 червня відбудеться друга онлайн-конференція «Відновлення місцевої економіки». Під час заходу обговорять, як бізнесу працювати в умовах чергових етапів виходу з карантину.

kartynka kopiya 758x426

Конференцію організовує Програма USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» у партнерстві з Програмою «U-LEAD з Європою», повідомляє Український кризовий медіацентр.

У конференції «Відновлення місцевої економіки» візьмуть участь народні депутати, представники органів центральної влади, програм міжнародної технічної допомоги, місцевого самоврядування та бізнесу. Учасники обговорять рекомендації Міністерства охорони здоров’я України для бізнесу під час ІІ та ІІІ етапів виходу з карантину та ініціативи, які допоможуть підтримати місцевий бізнес, відновити втрати після пандемії COVID-19.

Свої запитання на тему конференції ви можете надіслати за лінком.

Онлайн-конференцію транслюватимуть на Facebook-сторінках Програми DOBRE, Децентралізація, Українського кризового медіацентр та U-LEAD з Європою, а також Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center українською та англійською мовами. Старт об 11:00.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама