Анонси

Фотографів з Кіровоградщини запрошують до участі у міжнародному конкурсі

. 1124

Фотографів з Кіровоградщини запрошують взяти участь у конкурсі «Вікі любить Землю», який присвячений пам’яткам природи України. 

WLEUkraine2020 edited 768x644

Як повідомили організатори, він пройде з 1 по 31 липня.

Головна мета конкурсу створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проєктів.

Журі конкурсу визначають найбільш якісні фотографії у кожній області та по всій Україні; їхні автори стають призерами конкурсу. Призи отримують також учасники, які сфотографують найбільшу кількість пам’яток природи (як у кожній області, так і по Україні загалом) — і переможці спецномінацій. Призовий фонд конкурсу 2020 року майже 4000 доларів США.

Щоб взяти участь, учасники мають завантажити фотографію на Вікісховище протягом конкурсного періоду.

Довідково: «Вікі любить Землю» — це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, який був започаткований в Україні 2013 року; у 2019 році в ньому взяли участь 37 країн. Усього за всю історію конкурсу учасники української частини конкурсу сфотографували понад чотири тисячі об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 90 тисяч фотографій.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама