Анонси

У Кропивницькому презентують дослідження про дистанційне шкільне навчання на карантині

. 3044

 

Як у Кропивницькому відбувалося дистанційне шкільне навчання у Кропивницькому протягом карантину досліджували у громадській організації «Батьківська рада Кропивницького». 30 червня презентують результати дослідження.

 e77b5a3e05be

Мем з соцмереж про дистанційне навчання

У дослідженні «Дистанційне шкільне навчання у Кропивницькому: міфи та реалії» висвітлять думки й оцінки як батьків, так і освітян про дистанційне навчання.

– Ми опитали батьків (вони заповнили 537 анкет), отримали відповіді від 31-ї школи з 38-ми, отримали інформацію від управління освіти, – розповіла авторка дослідження, юридична експертка громадської організації «Батьківська рада Кропивницького» Євгенія Захарченко. – За результатами опитувань підготуємо поради школам, бо батьки зазначали номери шкіл і свої побажання про дистанційне навчання під час карантину. Також будуть звернення на управління освіти, Міністерство освіти і науки.

Детальні результати дослідження презентують 30 червня. Аби потрапити на презентацію необхідно написати авторці дослідження у фейсбуці Evgeniya Zaharchenko. Результати також оприлюднять і на фейсбук-сторінці батьківської спільноти. Натомість батьків просять не хвилюватися, адже їх персональні дані не розкриватимуть.

Нагадаємо, “Гречка” вже писала про активних батьків Кропивницького, які об’єдналися в громадську організацію «Батьківська рада Кропивницького», аби розв'язувати наболілі питання, що стосуються комфортної і якісної освіти дітей.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама