Анонси

На Кіровоградщині відбудеться онлайн-фестиваль розвитку культури в громаді

. 1479

 

14 липня в Помічній відбудеться онлайн-фестиваль “Культурна громада”.

kultura

Як повідомляють організатори, на фестивалі будуть віртуальні тематичні зустрічі з експертами культурних перетворень у громаді, митцями, агентами культурних змін. У програмі – майстер-класи онлайн, віртуальні фотовиставки, творчі прем’єри та офлайн-фотозона у Європейську парку, біля якої можна не тільки сфотографуватися, а й залишити свої ідеї для розвитку культури у помічнянській громаді.

– Ми віримо, що ця подія об’єднає всіх жителів громади та прокладе культурні місточки з громадами не тільки Кіровоградської області, а й усієї України. Адже онлайн стираються кордони й всі бажаючі зможуть долучитися до спільнотворення події. Разом ми будемо шукати культурні коди нашої громади, розповідатимемо про людей, які роблять нашу громаду культурно багатшою, цікавою і впізнаваною, – каже Ніна Семашко, громадська організація “Молода помічнянська громада”.

Старт о 10:00.

Довідка: Онлайн-фестиваль «Культурна громада» відбувається в рамках проєкту “Платформа культурних змін Помічнянської громади”, який підтримано проєктом «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)» та втілюється Спілкою Громадські ініціативи України, Агенцією сталого розвитку «Хмарочос», регіональними партнерами Програми DOBRE на Кіровоградщині.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама