Анонси

Цьогоріч агровиставка відбуватиметься з дотриманням карантинних вимог

. 3735

 

У Кропивницькому Міжнародна агропромислова виставка “АгроЕкспо-2020” проходитиме з 30 вересня по 3 жовтня. І відбуватиметься вона з дотриманням усіх карантинних вимог.

p7

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Організатори виставки відзначають, що за сім років “АгроЕкспо” перетворилась на найбільший в Україні agrohub. За цей час виставкова площа збільшилась у чотири рази — до 125 000 кв. м, кількість компаній-експонентів зросла до 585, а минулого року кількість зареєстрованих відвідувачів виставки сягнула понад 45 тисяч.

На виставці є можливість побачити в роботі усі типи аграрної техніки на демонстраційному полігоні для польових випробувань, взяти участь у тест-драйвах автомобілей, конкурсах та розвагах, побачити племінних тварин, відвідати “Покровський ярмарок”.

Наразі в місті профільним управлінням доручили організувати роботи з благоустрою прилеглої території до виставкової площі та привести в належний стан зупинки громадського транспорту; домовитись із перевізником про продовження маршруту № 113 до виставкових площ по вулиці Мурманській, а також збільшити кількість маршрутних таксі, оскільки через карантинні обмеження в громадському транспорті можна перевозити тільки сидячих пасажирів.

Комерційна директорка ТОВ “Украгроекспо” Тетяна Бєлова зазначила, що цьогорічна виставка сільськогосподарської техніки проходитиме із дотриманням усіх карантинних вимог: масочного режиму, соціальної дистанції, реєстрація на участь тільки онлайн.

Нагадаємо, торік виставка стартувала 25 вересня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама