Анонси

У Кропивницькому відбудеться конференція бджолярів

. 2819

 

19 серпня бджолярів Кіровоградщини - як професіоналів, так і аматорів Кіровоградська торгово – промислова палата на ІІ конференцію «KROPhoney fest».

 

Мета заходу допомогти бджолярам області та їх об'єднанням підвищити ефективність діяльності, ознайомлення їх із новими перспективними технологіями, можливостями кооперації та кластеризації у бджільництві. На конференції також будуть обговорюватися питання державної підтримки галузі бджільництва у 2020 - 2021 роках, підвищення рентабельності та формування доданої вартості у бджільництві.

Спікери заходу поділяться досвідом органічного виробництва продуктів бджільництва в області, презентуватимуть діяльність власних підприємств.

Одночасно з конференцією проводитиметься медовий ярмарок «KROPhoney fest».

Спікерами конференції виступлять:
Тарас Висоцький – заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства,
Марія Чорна – директор департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА,

Сергій Гриньов – віце-президент громадської спілки "Всеукраїнське громадське об’єднання "Спілка пасічників України",
Костянтин Козирєв та Олександр Оньша – пасічники, члени громадської спілки "Всеукраїнське громадське об’єднання "Спілка пасічників України".

Захід проводиться у рамках партнерства КРТПП з ініціативою Європейського Союзу "EU4Business", Європейським банком реконструкції та розвитку, Кіровоградською обласною державною адміністрацією та Міською радою міста Кропивницького.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Довідки за тел.: (0522) 30-87-24, (050) 643-29-71

Особлива увага під час конференції приділятиметься здоров’ю учасників, відповідно до карантинних вимог. Температурний скринінг і масковий режим - обов’язкові. Заохочується користування дезінфікуючими засобами.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама