Анонси

У Кропивницькому влаштують акцію підтримки білорусів

. 1519

 

Сьогодні, 14 серпня, о 19:00 на площі Героїв Майдану відбудеться акція на підтримку незалежності та демократії Білорусі – "Жыве Беларусь!".

Про це повідомляють організатори – Руху Опору Капітуляції у Кропивницькому.

– Події в Білорусі не можуть залишити байдужими українців. Спротив білорусів проросійській тиранії Лукашенка заслуговує на повагу та підтримку! Перемога білоруського повстання проти влади – шанс для України мати сусіда, який ніколи не стане територією, яку Росія використає для агресії проти України! – каже ініціатор заходу, історик Юрій Митрофаненко.

Кропивничан запрошують доєднатися до мітингу солідарності та підтримки білорусів.

Організатори просять одягнути на акцію маску та, за можливості, біло-червоне вбрання. Підготувати плакати та виступи.

Нагадаємо, 9 серпня відбулися вибори президента Білорусі. Офіційні дані екзит-полу брутально сфальсифіковано. Обурені люди вийшли на акції протесту по всій країні.
Влада почала жорстоко придушувати мирні протести за допомогою водометів, світлошумових гранат, гумових та бойових куль. Вже офіційно визнано смерть принаймні одного з демонстрантів.
Попри це у Мінську та регіонах люди щодня виходять на вулиці, вимагаючи Лукашенка покинути пост. Хоча його вже привітали із перемогою лідери РФ та КНР, станом на 13 серпня досі не оприлюднено офіційних результатів виборів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама