Анонси

Кропивницький дистанційно проведе масштабний дитячий мистецький фестиваль (ОНОВЛЕНО)

. 1378

 

З 25 серпня в обласному центрі стартує цьогоріч дистанційно ХІІ Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль «Об’єднаймо дітей мистецтвом».

117988638 3064219020314062 5809369174661182518 o

Про це повідомили організатори – Культурно-мистецький фонд «Перспектива», зразковий колектив – студія хореографічного мистецтва «Аеліта», громадська організація «Перспектива міста», департамент культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

Так, мета заходу – підтримка ансамблів та колективів, що через світову пандемію не мають змоги брати участь у фестивалях та повноцінно тренуватися, подальший розвиток хореографічної та вокальної майстерності, традиційної народної культури. Оцінюватимуть колективи відомі діячі мистецтв України, хореографи провідних танцювальних шкіл України, артисти, актори, кінопродюсери, організатори міжнародних дитячих фестивалів та видатні діячі Кропивницького, які увійдуть до складу журі. Традиційно почесним членом журі стане відомий хореограф Григорій Чапкіс.

Для участі у дистанційному фестивалі колективи надсилатимуть відео з виступами. У хореографічному конкурсі під час оцінювання журі не знатимуть назви колективу, оскільки виставлятимуть бали за відповідними номерами. Зокрема, під час виступу враховуватиметься рівень підготовки, артистизм, сценічна культура, складність репертуару, розкриття творчого задуму, також сценічний образ та костюм.

Так, до участі у фестивалі долучилися вихованці професійних, аматорських дитячих та молодіжних хореографічних та вокальних колективів віком від 5 до 25 років. Щоб долучитися необхідно надіслати заявку на пошту festyvalymo@ukr.net до 20 серпня. До неї також треба додати коротку біографічну довідку про історію колективу.

28 серпня на Театральній площі відбудеться онлайн-показ конкурсних номерів фестивалю з 18:00 до 20:00.

Вже 29 серпня на Театральній площі відбудеться встановлення національного рекорду України та гала-концерт фестивалю. У рамках заходу також виступатимуть вживу члени журі – вокалісти філармонії, актори театру. Також відбудеться нагородження учасників цьогорічного фестивалю. Початок о 18:00.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама