Анонси

У Кропивницькому презентують виставку родини майстринь з Новоархангельського району

. 1826

 

Завтра, 21 серпня, презентують виставку трьох майстринь декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Мистецька скарбничка від Кутецьких» з села Скалева Новоархангельського району.

 

Як повідомляють організатори, виставка присвячена Дню незалежності України, а в експозиції будуть представлені понад 120 виробів трьох майстринь: матері та доньок, учасниць обласного творчого об’єднання «Дивосвіт», членкинь Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Це народна іграшка з глини Зої Кутецької, вироби у техніці витинання Олени Кутецької, живопис та образотворче мистецтво Зої Юзвенко.

– Вирізняються самобутністю керамічні вироби мами – Зої Кутецької. Покриті поливою та розмальовані різноманітні іграшки-свистунці: коники, павичі, баранчики, пташки, півники, рибки, керамічні композиції. Мистецькою стежиною матері йдуть її доньки Зоя та Олена. Олена презентує на виставці 30 витинанок, створених за власними малюнками, а також вироби в техніці ліплення з глини та образотворче мистецтво. Зоя Юзвенко продемонструє живописні роботи олійними фарбами та цикл робіт у техніці пастельного живопису: пейзажі, натюрморти, – йдеться в анонсі.

Крім того, буде можливість побачити колекцію рушників з Олександрівського району. А гостей заходу зустрічатиме народний аматорський фольклорний ансамбль «Ексампея» обласного Центру народної творчості.

Стартує презентація о 12.00 у виставковій залі обласного Центру народної творчості (Кропивницький, вулиця Гоголя, 66/50).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама