Анонси

Кіровоградщина: презентують реконструйований килим минулого століття (ОНОВЛЕНО)

. 1528

Сьогодні, 24 вересня, в Кропивницькому презентують реконструйований килим, витканий на початку XX століття.

 kul9

Реконструкцією килима, витканого Якилиною Поліщук із села Розумівки Олександрівського району, займалася майстриня народного мистецтва з килимарства Валентина Добровольська.

Нагадаємо, реконструкцією килима займалися в рамках проєкту «Орнаментальне килимарство Кіровоградщини», аби зберегти унікальні орнаменти області. Зазначимо, якщо раніше вказували дату створення килима кінець XIX століття, то зараза фахівчиня обласного Центру народної творчості Наталія Деміхова каже, що правильніше вважати дату створення домотканого килима початком XX століття.

Презентація килима відбудеться об 17:00 в рамках театрального фестивалю «Вересневі самоцвіти-2020» на початку «Алеї майстрів» у Ковалівському парку.

Загалом «Алеї майстрів» працюватиме протягом 24-27 вересня з 11:00 до 17:00. На ній майстри обласного творчого об’єднання «Дивосвіт» представлять вироби у традиційних та сучасних техніках народного мистецтва.

ОНОВЛЕНО! Відбулися зміни в програмі: презентація килима відбудеться не 26 вересня, як планувалося раніше, а сьогодні, 24-го.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама