Анонси

Школярів Кіровоградщини запрошують до участі в марафоні роздільного збору відходів

. 1800

Для сортування не потрібно шукати спеціальні пункти здачі, а це можна зробити просто у школі. Саме для реалізації цієї ідеї в рамках національної освітньої програми School Recycling 8 жовтня о 14:00 відбудеться онлайн марафон роздільного збору відходів.

Марафон роздільного збору відходів

Як повідомили у пресцентрі Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World», до участі запрошуються команди шкіл, які складаються з директора або його заступника, відповідального вчителя та одного учня, громадські організації, а також зацікавлені особи.

Захід відбудеться в додаткові Zoom із можливістю переглядати трансляцію на сторінці Facebook. Щоб приєднатися потрібно заповнити анкету за посиланням.

Усі охочі запровадити систему сортування в школах зможуть дізнатися про роздільний збір відходів, принципи командної роботи, документацію, роботу з підрядниками, залучення додаткових ресурсів, опанують навички проєктного менеджменту і все про впровадження сортування в навчальному закладі.

Спікери та експерти нададуть практичні поради з досвіду, що отримали за 5 років впровадження проєкту. І звичайно практика, кожен зможе одразу спланувати впровадження екопроєкту у своїй школі.

30 шкіл, що виявлять бажання та пройдуть відбір отримають менторство для реалізації проєкту у своєму навчальному закладі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама