Анонси

На День захисника України презентують музику до рок-опери «Тарас Бульба»

 Автор: Валерія Жовтун. 2692

14 жовтня, на Покрову – День захисника України, відбудеться онлайн презентація музики та лібрето до рок-опери «Тарас Бульба».

120851577 154458692983988 6443082349497392477 o

Як повідомляють організатори, у рамках презентації відбудеться зустріч з авторами та командою проєкту, показ відеоролика про те, як створювалась рок-опера та демонстрація партитури та лібрето до рок-опери «Тарас Бульба».

– Рок-опера «Тарас Бульба» не «за царя і отєчєство». Вона – за Україну! Вона про сильного, впертого, сучасного українського воїна, який відстоює своє, рідне і готовий жертвувати собою заради цього. Саме завдяки інновації, сучасній музиці та інтерпретації класичних образів в сучасних українських реаліях, автори проєкту намагатимуться підняти питання «самопожертви заради власних цінностей», «зради заради кохання» і «чи вбивати за таку зраду рідного сина», – йдеться в анонсі.

Презентація стартує о 15.00 і буде транслюватися з офіційної Facebook-сторінки проєкту https://www.facebook.com/TarasBulba.RockOpera/.

Довідка: Ідея написати і реалізувати постановку рок-опери «Тарас Бульба» виникла ще в 2009 році. У 2013-му, ідеєю зацікавились молоді та амбітні музиканти, брати Сергій та Дмитро Радзецькі. У них уже був певний досвід у написанні дуже цікавої експериментальної музики у різних проєктах. Революція Гідності і війна з Росією знову відклали все на невизначений час. Але було уже однозначно вирішено, що події на Майдані і війна на сході України ляжуть в основу сюжету рок-опери.
Наприкінці 2019 року вдалося зібрати команду і розпочати підготовку до створення рок-опери. За написання тексту лібрето взявся талановитий драматург – Дмитро Терновий.
Проєкт “Написання музики та лібрето до рок-опери «Тарас Бульба» проходить за підтримки Українського культурного фонду.

 

Поширюйте

Коментуйте