Анонси

Ігри Нескорених: стартувала реєстрація на перші віртуальні змагання військових

 Автор: Валерія Жовтун. 1623

Стартував відбір на перші онлайн змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів – “Ігри Нескорених 2.0”.

 121817354 3633499726739712 2469693920322073676 n

Як повідомляють організатори, змагання будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. триватиме до 25 жовтня, а самі змагання відбуватимуться за місцем проживання учасників, в час та день, які зручні учаснику.

В Іграх Нескорених 2.0. ONLINE взяти участь можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року. До участі в змаганнях запрошуються члени минулорічних національних збірних Ігор Нескорених.

Зареєструватись на онлайн змагання можна за посиланням https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman

Учасник сам вибирає види спорту, місце змагань, день та час у період з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року.

Учасник повинен зробити свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, відео надіслати до організаційного комітету.

6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE.

«Це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів, який немає аналогів в Україні, адже в Україні досі ніхто не проводив онлайн спортивних змагань із кількох дисциплін одночасно. Схоже, Covid-19 з нами надовго, тому необхідно формувати новий стандарт змагань, який поширюється також на адаптивні види спорту», – каже Оксана Горбач, координаторка Ігор Нескорених в Україні.

 

Поширюйте

Коментуйте