Анонси

У Кропивницькому триває реєстрація міського бізнес-турніру для учнів та студентів

. 1451

У Кропивницькому із 29 жовтня по 13 листопада триватиме реєстрація учасників VІ міського бізнес-турніру «Стратегія фірми. Корпоратив-2020».

 

29495 1200x800 2

Як повідомляє сайт міськради, цьогоріч учасники турніру будуть змагатися у трьох лігах:

  • «Учнівській лізі» для учнів 7-11-х класів,
  • «Лізі профтехів» для учнів коледжів та професійно-технічних закладів
  • «Лізі наставників» для вчителів або викладачів, методистів, працівників закладів середньої і професійно-технічної освіти.

В «Учнівській лізі» та «Лізі профтехів» є можливість реєстрації та участі команд з 4-х представників від закладу освіти.

Вже від 16 листопада по 4 грудня 2020 року відбудуться відбіркові змагання для визначення фіналістів. Від трьох учасників з групи за результатами автоматичного рейтингу бізнес-симулятора ViAL+.

Фінал турніру «Стратегія фірми. Корпоратив-2020» триватиме із 14 по 17 грудня в бізнес-симуляції ViAL+ на платформі конференції Zoom. А онлайн нагородження переможців бізнес-турніру відбудеться 18 грудня 2020 року з трансляцією у Facebook.

Переможці та фіналісти будуть нагороджені сертифікатами Компанії Інтелектуальних Технологій і призами від організаторів, і спонсорів бізнес-турніру в кожній лізі окремо.

Реєстрація учасників бізнес-турніру «Стратегія фірми. Корпоратив-2020» здійснюється за посиланням: https://forms.gle/tcyroKvNEvK61ZAY7

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама