Анонси

Жителям Кіровоградщини пропонують одягнути піжаму на роботу та підтримати дітей в лікарнях

. 4233

Жителі Кіровоградщини можуть долучитись до всеукраїнській акції «День піжам» і підтримай дітей в лікарнях.

 

PJday pic

Як повідомили організатори, 27 листопада, «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» запрошує всіх українців долучитися до благодійної акції «День піжам».

Під час цього щорічного заходу піжама служить символом, який має підвищити усвідомленість українців про те, що дітям в лікарнях потрібна підтримка. Ми всі одягаємо піжаму, коли хворіємо чи коли хочемо домашнього затишку, та лише раз на рік ми можемо одягнути піжами, щоб зробити світ кращим, – йдеться в повідомленні.

Цього року всеукраїнський «День піжам» відбудеться вдруге в Україні. У цей день Фундація запрошує всіх одягнути піжаму на роботу чи в школу, щоб долучитись до цієї благодійної ініціативи та підтримати дітей, які проходять довготривале медичне лікування, та їхні родини.

Щоб взяти участь у благодійній ініціативі, потрібно зробити фото у своїй улюбленій піжамі на роботі, навчанні чи вдома, опублікувати фото у своїх соціальних мережах із хештегом #деньпіжам або #вдягаюбопідтримую та зробити благодійний внесок на сайті Фундації.

Торік до акції приєдналося 35 зірок, лідерів думки і блогерів, що зробили фото в піжамі й узяли участь у флешмобі. Тисячі небайдужих українців, декілька компаній, шкіл і громадських організацій зібрались разом і зробили внесок у відкриття та утримання Сімейних Кімнат Рональда Макдональда в дитячих лікарнях по всій Україні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама