Анонси

На Кіровоградщині розпочали флешмоб #ЗапитайНардепа

. 1028

Кіровоградське регіональне відділення АМУ запрошує до участі представників місцевого самоврядування Кіровоградщини пропонує приєднатись до флешмобу #ЗапитайНардепа

pytannia

Серед актуальних для місцевого самоврядування - низка наступних тем:

Збереження місцевого акцизу на пальне

Скасування цього джерела доходів призведе до втрат 7,5 млрд грн доходів місцевих бюджетів.

Відкликання законопроєкту №3801

Законопроэкт «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо розпорядження землями комунальної власності.

Проєкт передбачає, що будь-яке рішення місцевої ради з земельного питання має прийматися депутатською більшістю у 2/3 від загального складу ради. Ухвалення законопроєкту №3801 призведе до того, що велика частина громад не зможе скористатися плодами реформи та отримати з державної у комунальну власність землі, про які йдеться в Указі Президента №449/2020. Адже практично нереально зібрати 2/3 голосів депутатів місцевої ради на підтримку рішень з земельних питань, і такі питання стануть інструментом політичних протистоянь, а не забезпечення прав громадян.

 Імперативний мандат депутатів місцевих рад

Пов’язано з тим, що запроваджений на законодавчому рівні імперативний мандат депутата, тобто залежність депутата від позиції фракції чи партії, і в такому випадку під час вирішення будь-якого питання депутат не є вільним у своєму виборі.

Для участі у флешмобі достатньо опублікувати відеоролик або текстове звернення із запитаннями. Позначте народних депутатів, до яких маєте запитання та додати хештег #ЗапитайНардепа аби всі змогли побачити добірку звернень.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама