Анонси

Організатори розкажуть про старт цьогорічного конкурсу на звання молодіжної столиці країни

. 1027

20 листопада відбудеться онлайн-пресконференція про старт національного конкурсу «Молодіжна столиця України». У конкурсі брати участь можуть міста та містечка з ОТГ Кіровоградщини.

4 940x410

Про це повідомляє регіональна координаторка конкурсу у Кіровоградській області Ірина Ткаченко.

Охочих запрошують долучитися до перегляду пресконференції, аби першими дізнатися, що приготували організатори для цьогорічних учасників.

Старт трансляції за посиланням: https://www.youtube.com/UkrinformTV об 11:00

Довідково: 1 листопада 2017 року в Україні стартував національний конкурс “Молодіжна столиця України”, ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, громадська організація “Український інститут міжнародної політики” та громадська спілка “Національна молодіжна рада України”.
“Молодіжна столиця України” – щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді.
Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама