Анонси

Підприємцям Кіровоградщини запропонували навчитися обслуговувати клієнтів з аутизмом

 Автор: Валерія Жовтун. 2279

В рамках програми «Autism Friendly Space» стоматологічні клініки та салони краси можуть безкоштовно навчитися обслуговувати клієнтів з аутизмом. Це дасть змогу залучати щомісяця додаткових клієнтів.

78931

За словами організаторів – Асоціації «Child.ua», ця програма допоможе громадам стати обізнаними в аутизмі, бізнесам — розвинути клієнтську базу та вийти на новий рівень, а людям з аутизмом — стати більш видимими в суспільстві. Проєкт реалізується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

За даними Центру по контролю і профілактиці захворювань (США), аутизм та аутичні риси зустрічаються у 1 з 54 людей.

Люди з аутизмом — це великий сегмент потенційних клієнтів сервісних та продуктових компаній, таких як перукарні, стоматології, заклади харчування, магазини, освітні та розважальні центри та ін. За оцінками AFS, щомісяця кожна стоматологія та перукарня втрачає щонайменше 2% таких нових клієнтів.

«Люди з аутизмом трохи інакше сприймають навколишній світ і їм потрібні певні умови. Після того, як працівники компаній проходять у нас тренінг, вони отримують всі необхідні навички для обслуговування клієнтів з аутизмом. Ми зі свого боку всіляко рекламуємо такі компанії та направляємо до них відвідувачів з аутизмом», — каже керівниця програми «Autism Friendly Space» від Асоціації «Child.ua» Ганна Давиденко.

Після проходження безкоштовного тренінгу, який відбудеться у грудні 2020 року та січні 2021 року, стоматологічні клініки та салони краси отримають спеціальне обладнання, сертифікат дружньої до аутизму компанії, статус соціально-відповідального бізнесу, а також розміщення на спеціалізованій інтерактивній карті «Autism Friendly Space». Карта об’єднує українські заклади, які готові приймати клієнтів з аутизмом. Карта допомагає сім'ям, в яких є люди з аутизмом, знайти якісні послуги у своєму оточенні.

Долучитись до програми можуть стоматології та перукарні з усіх регіонів України, звернувшись за номером 050-418-2-25. Деталі за посиланням у відео: https://fb.watch/1x4x86U-n8/

Довідково: Програма «AUTISM FRIENDLY SPACE» (AFS) – ініційована Асоціацією міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Child.ua» та спрямована на створення дружнього простору до людей з аутизмом. Щорічно в рамках програми реалізується близько 30 проєктів. Один із постійних проєктів AFS — це карта «Autism Friendly Space» , де розміщені компанії, які надають послуги людям з аутизмом. На карті відзначено вже близько 70 компаній з різних сфер. Стати autism friendly та доєднатися до карти може будь-яка компанія.

 

Поширюйте

Коментуйте