Анонси

У Кропивницькому відбудеться акція протесту проти новопризначеного міністра освіти

 Автор: Валерія Жовтун. 3479

Сьогодні, 21 грудня, Рух опору капітуляції закликає вийти на акцію протесту «Стоп Шкарлет – не дамо вбити освіту!» проти призначення міністром освіти Сергія Шкарлета. 

piket

Як повідомляють організатори, подібні акції відбудуться одночасно у Києві та майже у всіх обласних центрах і великих містах України.

Згідно з рішенням Верховної Ради, 17 грудня Сергій Шкарлет призначений міністром освіти, який з червня був т. в.о. міністра. Його кандидатуру обрано всупереч протестам науковців, студентів, батьків та навіть освітнього комітету Верховної Ради. За кілька місяців активісти Руху опору капітуляції спільно зі студентськими організаціями не один раз виходили під парламент, щоб сказати: «Нам не потрібний такий міністр!».

«За кілька місяців роботи Шкарлет показав, що не тільки не гідний, але й не здатний очолювати міністерство. Він провалив підготовку до навчального року, педагоги не отримали жодної допомоги для купівлі засобів індивідуального захисту, а сфера освіти найбільше постраждала під час підготовки Держбюджету на 2021 рік. Окрім того, Шкарлет так і не визнав плагіат у своїх роботах, натомість його «захисники» погрожували громадським активістам. Сергій Шкарлет на посаді міністра освіти – це ганьба для країни! Ми вимагаємо негайного відсторонення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти України!», – каже координатор Руху опору капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко.

Організатори закликають учасників акції, у зв’язку з пандемією коронавірусу, бути в масках, витримувати дистанцію між собою.

Старт акції – 18:00 на площі Героїв Майдану.

 

Поширюйте

Коментуйте