Анонси

Вчителів з Кіровоградщини запрошують до проєкту з медіаграмотності

. 1069

Учасники проєкту «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність» пройдуть навчання з інфомедійної грамотності та отримають матеріали для інтеграції цих навичок у свої уроки. Ціль проєкту – навчити учнів критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомити цінність високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

shkola copy

Як повідомили в пресслужбі проєкту, рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках всеукраїнського проєкту запрошує вчителів із Кіровоградської області приєднатися до великої когорти освітніх змінотворців.

На сьогодні у проєкті беруть участь уже 654 школи і майже 3000 вчителів з усіх областей України.

У 2019-2020 роках 25 школи з міста Кропивницького та області приєдналися до проєкту і вже впроваджують інфомедійну грамотність на своїх уроках.

Ми запрошуємо активних учителів долучатися до проєкту, отримувати цінні знання та передавати їх своїм учням. Наш проєкт має на меті навчити учнів мислити критично та розбиратись у лавині інформації, яка присутня в медіа. Проєкт допоможе вчителям зробити уроки сучаснішими та зацікавити учнів у вивченні свого предмету. Заявка на участь у відборі доволі проста і займе у вас не більше 25 хвилин, – каже програмна менеджерка проєкту Марія Мовшук.

Вчителі, які проходять навчання, засвідчують, що завдячуючи проекту, активно інтегрують інфомедійну грамотність у свій предмет, опановують нові онлайн – інструменти, – засвідчує Надія Кравченко, координаторка проєкту у Кіровоградській області, директорка НВО № 6.

До участі у конкурсі запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу у 8-9 класах і мистецтво у 9 класі.

При відборі учасників організатори віддаватимуть перевагу заявникам, які нададуть обґрунтовану мотивацію, чому вони хочуть долучитись до проєкту. Відібрані вчителі отримають підтвердження про проходження конкурсного відбору.

До вересня 2021 року нові учасники пройдуть спеціальне навчання з інтеграції інфомедійної грамотності в уроки. Навчання відбуватиметься онлайн. Електронні матеріали проєкту будуть надані вчителям після проходження тренінгів. Матеріали включають конспекти уроків, презентації, роздатковий матеріал тощо.

Відбір учасників триває з 29 січня по 14 лютого за посиланням

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама