Анонси

Дівчата Кіровоградщини можуть взяти участь в конкурсі кращих есе про науковиць

 Автор: Валерія Жовтун. 1198

Благодійний освітній проєкт STEM is FEM розпочав Всеукраїнський конкурс кращих есе про науковиць в рамках освітнього артпроєкту «Наука – це вона». 

Наука це вона Анонсування

Як повідомляють організатори, проєкт розкаже про внесок вітчизняних жінок-вчених у розвиток науки, розвінчує міф про «нежіночність науки» та заохотить молодь обирати шлях науковця. 

Есе про жінку-вчену проводитися серед дівчат віком від 14 до 21 років. Дедлайн подачі творів – 15 березня. 

Потрібно написати про одну з 12 науковиць з України: кібернетикиня Катерина Ющенко, математикиня Клавдія Латишева, молекулярна біологиня Ганна Єльська, фізикиня Антоніна Прихотько, фізикиня Ольга Перевозчикова, нейроморфологиня Галина Скибо, нейробіологиня Нана Войтенко, математикиня Олена Ванєєва, орнітологиня Наталія Атамась, генетикиня Оксана Півень, генетикиня Світлана Арбузова, математикиня Марина В’язовська.

12 авторок найкращих творів отримають персональний майстер-клас із професійною редакторкою, а їхні есе опублікують у популярному загальнонаціональному виданні. Гран-прі конкурсу – стипендія на навчання.

Детальніше про умови можна прочитати на сторінці конкурсу https://stemisfem.org/. 

Довідка: STEM is FEM – благодійний освітній проєкт, що бореться із гендерними стереотипами у науковій та професійній сфері та мотивує українських школярок обирати технічні спеціальності. STEM is FEM разом із партнерами UN Women та Дитячий фонд ООН в Україні (ЮНІСЕФ)  запускають Всеукраїнський конкурс есе в рамках проєкту "Наука – це вона". 

 

Поширюйте

Коментуйте