Анонси

Танцюй заради життя: молодь з Кропивницького запрошують у міжнародний проєкт

. 1318

У Кропивницькому оголосили набір молоді для участі у Міжнародному проєкті Dance4life.

default

Dance4Life («Танцюй заради життя») - це міжнародний проєкт для просування здорового способу життя серед молоді, збереження і зміцнення репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ-інфекції та інших соціально-значущих захворювань, а також на розкриття особистого потенціалу молоді.

Проєкт реалізується в 17 країнах світу. Кропивницький серед міст-учасників в Україні.

Благодійний фонд «Повернення до життя» та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошують приєднатись до проєкту молодь 14-22 років.

Молодіжні лідери спільно з учасниками проходять через рольові ігри та вправи, пов’язані з реальним життям підлітків, рекомендують їм надійні джерела профілактичної інформації, пропонують і спільно придумують різні дії для відпрацювання і закріплення життєвих навичок. Подорож4Life складається з 5 етапів і проходить через 3 основні теми:
Я - учасники пізнають себе і свої сильні сторони.
Я і ТИ - учасники оцінять свою поведінку і ставлення до інших людей, дізнаються про межгендерних відносинах.
Я і СУСПІЛЬСТВО - учасники отримають можливість досліджувати існуючі проблеми в суспільстві, в якому вони живуть, свою роль в ньому, можливість змінити суспільство на краще.

Подорож складається з 10 зустрічей. Тривалість кожної - 90 хвилин. Після закінчення усі учасники отримають сертифікати та подарунки.

Участь у проєкті безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Телефони для довідок: +380958769813, +380505699007

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама