Анонси

Громадські ініціативи з Кіровоградщини можуть поборотись за 40 000 гривень

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1186

Чеська недержавна некомерційна організація «NESEHNUTÍ» в рамках програми «Шлях ініціативи» пропонує взяти участь у конкурсі на підтримку громадських ініціатив у Кіровоградській, Херсонській та Миколаївській областях.

Depositphotos 150362114 s 2019

Учасником програм можуть бути:

Громадські ініціативи, недержавні некомерційні організації, незалежні ЗМІ та неформальні об'єднання, місцеві асоціації та союзи, які територіально знаходяться в Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській областях.

Основні напрямки, які підтримують програму:

  • захист навколишнього середовища, клімату, природи або прав тварин;
  • участь громадськості в прийнятті рішень, вільний доступ до інформації;
  • рівноправність чоловіків і жінок;
  • захист прав людини (включаючи громадянські та соціальні права, права меншин та малозабезпечених верств населення).

У пріоритеті є цивільні кампанії, які залучають громадян до процесів формування обласних стратегій, пов'язаних з вище зазначеними темами.

Участь у конкурсі можуть брати тільки ініціативи/організації, які поки не брали участь в програмі «Шлях ініціативи».

Яка надається підтримка?

Вибрані групи та ініціативи візьмуть участь в тренінгах під керівництвом професійних тренерів з Чеської Республіки, за допомогою яких учасники зможуть розвинути свої ідеї в конкретні плани цивільних кампаній, а потім реалізувати їх з квітня/травня до грудня 2021 р. Відшкодовують всі витрати, пов'язані з участю в тренінгах (проїзд, харчування та, при необхідності, проживання). Додатково ініціативи отримають фінансову допомогу на реалізацію кампанії в розмірі до 40 000 гривень і також регулярні консультації від іноземних експертів онлайн, консультації експертів у Вашому місті і оперативну підтримку Вашої ініціативи.

Заявки приймають до 30 березня. Детальніше про умови можна прочитати тут.

 

Поширюйте

Коментуйте