Анонси

Шанс виграти пів мільйона: конкурс для громад

. 1751

Громади Кіровоградщини можуть взяти участь у конкурсі місцевих проєктів «Наша громада». Переможець отримає 500 тис. грн на реалізацію проєкту.

idea copy

Про це йдеться на сайті конкурсу. 

Учасниками конкурсу зможуть стати дієві громади, які прагнуть розвивати на місцях освіту, медицину, комунальну сферу, підприємництво, культуру, туризм. До участі запрошують активні громади України з населенням до 70 тисяч. Подати заявку на участь можна до 30 квітня 2021 року за посиланням.

На початковому етапі учасники представлять свої ідеї експертному журі та інтернет-аудиторії. Громади, які отримають найбільшу підтримку за результатами голосувань, увійдуть у фінал, де матимуть змогу детальніше пропрацювати та захистити свою ідею.

Перед фінальним голосуванням експертного журі телеканали ICTV та СТБ в ефірі «Фактів» та «Вікон» покажуть своїм глядачам проєкти 26 фіналістів. У сюжетах учасники зможуть розказати про свою громаду та проєкт, а також чому саме їх ідея має перемогти та отримати кошти.

Оголосять переможця конкурсу 30 вересня під час онлайн-трансляції церемонії нагородження.

Довідка: Конкурс місцевих проєктів «Наша громада» запустили телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама