Анонси

Поший торбинку: школярів Кіровоградщини запросили до екопроєкту

. 2181

Школярів області запрошують до участі у Всеукраїнському проєкті «Мішечок». За пошиття багаторазових торбинок можна отримати призи. 

torba

З 6 квітня Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» закликає шити екомішечки для користування в повсякденному житті. Мета конкурсу – поширення ідеї відмови від поліетилену.

«Будьте активними, креативними та екологічно відповідальними. Шийте мішечки, користуйтеся ними в побуті, діліться в соціальних мережах. Можливо, саме ваш мішечок стане трендом весни 2021, який підхоплять українці», – коментує президентка Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» Юлія Мархель.

У межах проєкту відбудеться конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладах з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.

Умови участі: пошити мішечки, зробити фото або відео створеного мішечка, опублікувати в соціальних мережах з хештегами #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #мішечок й відмітити сторінки www.instagram.com/schoolrecyclingworld та www.facebook.com/Schoolrecyclingworld. 

Такі роботи будуть  автоматично брати участь в індивідуальних розіграшах подарунків. 

Для колективних учасників треба заповнити анкету за посиланням.

Взяти участь в конкурсі можна до 7 травня 2021 року.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама