Анонси

Шукають майбутніх лідерів громад: набір до безплатної школи 

. 1107

До 10 травня можна подати заявку на відбір до Школи лідерів громад-2021. 

lider

Як зазначають організатори, Школа лідерів громад проводитиметься уже вчетверте. Попередні три випуски програми об’єднали понад 250 лідерів та лідерок з різних регіонів. Попередня Школа лідерів громад була присвячена проведенню місцевих виборів. За результатами програми, 48% випускників та випускниць програми різних років балотувалися на місцевих виборах 2020 року. 40% з них – перемогли та продовжують розвивати свої громади в органах місцевого самоврядування.

Школа лідерів громад-2021 кардинально відрізнятиметься від програм попередніх років. Окрім вивчення принципів ефективного управління, важливих аспектів реформи децентралізації та інструментів громадської участі, учасники отримають довгострокове менторство для вирішення нагальних потреб громад.

До участі у програмі запрошуються представники та представниці місцевого самоврядування всіх рівнів, голови об'єднаних територіальних громад, місцеві активісти/активістки та волонтери/волонтерки.

Заповнити анкету на участь можна за посиланням. Проведення програми планується в офлайн-форматі. Однак у зв’язку з карантинними обмеженнями формат може змінитися. Участь у програмі є безплатною.

Довідка: Школа лідерів громад – це навчальна програма, створена об’єднувати місцевих лідерів та лідерок з усіх регіонів України та допомагати їм розвивати їхні громади. Проєкт існує з 2015 року під егідою Української школи політичних студій та Лабораторії законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама