Анонси

60 годин в лісі: молодь Кіровоградщини запрошують до теренової гри 

. 1066

З 7 по 10 травня на межі Тернопільської та Рівненської областей відбуватиметься найбільша щорічна теренова гра України “Гурби-Антонівці”. На гру запрошують молодь з усіх регіонів.

50365303172 88c25796e3 k

Як повідомляють організатори, взяти участь у грі можуть учасники від 18 до 29 років, які втомилися від буденності та прагнуть випробовувати свою силу і волю, загартувати тіло і дух.

– “Гурби-Антонівці" – це школа виживання, в яку закладено історичну тяглість боротьби, командний дух та національну свідомість. Тут гартується воля та характер молодої людини – українського патріота. Під час гри кожен може зрозуміти, що здатен на більше: докластися до чогось більшого, аніж особисте вдосконалення, сприяти перемозі свого куреня, – каже голова оргкомітету гри Василь Панькевич.

Зареєструватися на гру можна за посиланням.

Довідка: “Гурби-Антонівці” – це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Протягом трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальних умовах.

Учасники поділені на дві команди по регіонах: курені Вовків та Левів, які протягом 60 годин безперервної боротьби змагаються за перемогу.

Гра відбувається у лісі на території 20 кв. км, обмеженій маркувальною стрічкою. Учасники заходу ночують без наметів, організованого харчування немає.

Переможцем стає та команда, яка збере найбільшу кількість балів, які можна отримати за “вбитих” суперників та знайдений прапор супротивника. “Життя” учасника – це пов`язка кольору куреня на лівій руці – червона, або жовта. Якщо пов`язку втрачено – гравець “вбитий”.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама