Анонси

В Олександрії відбудеться показ меблів-трансформерів для шкіл

. 841

23 квітня в Олександрії відбудеться виставка меблів та обладнання для закладів освіти під назвою «Освітній вимір: нові можливості сучасної громади».

mebli klas

Про це йдеться на сайті Олександрійської міської ради.

Початок виставки запланований на 10.00 в палаці культури «Світлопільський». На виставці відвідувачам представлять сучасні меблі-трансформери, ігрові комплекси для інклюзивного навчання, інтерактивні дошки та інше обладнання.

Розробляти та показувати виключно для олександрійської громади презентації у комплектуванні й меблюванні шкільних кабінетів та ігрових кімнат будуть 12 виробників-постачальників з різних міст.

Відвідати виставку можуть запрошені представники територіальних громад Олександрії та Олександрійського району, а саме: керівники громад, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, начальники управлінь і відділів освіти та інші зацікавлені особи.

Нині в місті та районі є понад 200 навчальних закладів: дошкільної, середньої, позашкільної та професійної освіти, які потребують оновлення та удосконалення своєї матеріально-технічної бази.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама